In cursul zilei de ieri (27 octombrie) Senatul a votat negativ proiectul de lege care ar fi obligat angajatii, atat din sistemul public cat si de la privat, sa prezinte un certificat VERDE la locul de munca.
Dupa dezbateri aprinse care au avut loc...
→ citeste mai departe