Instrumente de lucru nr. 1 pentru specialistii de HR

Angajam Junior Recruiter! Vrei sa faci parte din echipa?

05 /Mai2017
Tags: platforma fokus jobsplatforma recrutarejunior recruiter

Recent, a fost lansata o noua platforma de recrutare, unde poti exact jobul pe care ti-l doresti.

Este vorba despre platforma FOKUS Jobs, care propune o interfata grafica moderna si simplu de utilizat, special conceputa pentru a oferi candidatilor cele mai relevante job-uri, in timp real.

Daca domeniul resurselor umane este cel in care te-ai specializat, de exemplu, si doresti sa iti gasesti un job in aceasta arie, poti sa fii sigur ca procedeul de cautare este unul simplu si la indemana ta.

Se cauta un Junior Recruiter! Iata detaliile:

Experienta:

Student / Entry level (1-3 ani)

Locatie:

Bucuresti

Detalii anunt:

Asteptam CV-urile daca indepliniti urmatoarele cerinte:
Minim 6 luni - 1 an experienta in domeniul recrutarii si selectiei de personal, experienta dobandita in vanzari/promovare, office manager, call-center sau relatii cu publicul.

Responsabilitati:

Posteaza anunturi in media si prelucreaza aplicatiile primite;
Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului;

... Click aici pentru a vedea toate detaliile >>

Autor:

Ti-a placut acest articol?
Recomanda-l prietenilor:
Votati articolul "Angajam Junior Recruiter! Vrei sa faci parte din echipa?":
Rating:

Nota: 3.33 din 5 din 3 voturi

Comentarii 0 comentarii
Click aici si adauga propriul comentariu

Noutati despre Regulamentul Intern si CCM in 2024 - Legislatie si studii de caz -

Atentie la procesul de angajare!

Evitati cele mai frecvente greseli.

Descarcati gratuit Raportul Special

Completati adresa de email pentru a primi Raportul Gratuit "Noutati despre Regulamentul Intern si CCM in 2024 - Legislatie si studii de caz -".